TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

Genetik problemler, stres, yaş, çevresel faktörler, kullanılan ilaçlar gibi faktörlerden ötürü oluşan bölgesel dökülmelere müdahale için kullanılabilecek en iyi yöntemdir. Tıraşsız saç ekimi, saç kazınmadığı ya da tıraşlanmadığı için dökülme problemi yaşayan kişiler tarafından en çok tercih edilen yöntemdir.

Tıraşlanmaya gerek duyulmaması, operasyondan sonra günlük hayatınıza hızla dönebilmeniz açısından oldukça önemlidir. Ayrıca en güncel saç ekimi tekniği olan DHI ve FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu metodu kullanıldığı için saç ekimi yaptırdıktan sonra en doğal sonuçlara kavuşursunuz. Hem bir an önce normal yaşantınıza dönebilmenizden hem de yeni ekilen saçların doğallığından, hiç kimse saç ekimi yaptırdığınızı anlamaz. 

Tıraşsız Saç Ekiminin Avantajları

Günlük hayatınıza ve düzenli olarak yaptığınız aktivitelere hemen dönüş yapabilirsiniz.

  • Saç foliküllerinin alındığı donör olarak kullanılan bölge tıraşlanmadığı için hızlıca kapanır.
  • Saçlarınızı kestirmek ya da kazıtmak istemiyorsanız bile, ağrısız ve acısız en güncel saç ekimi yöntemi olan DHI ve FUE tekniğini yaptırabilirsiniz.
  • Normal saç ekiminde saçlarınızın 1 numara (yaklaşık 3mm) olacak şekilde kesilmesi gerekirken, saçlarını kestirmek istemeyen erkekler ve özellikle kadınlar açısından tıraşsız saç ekimi idealdir.
  • Operasyon sonrasında saç ektirmiş görüntüsünü kolaylıkla kamufle edebilirsiniz.

Tıraşsız Saç Ekiminin Dezavantajları

Tıraşsız saç ekimi operasyonları, normal FUE tekniğinden farklı olarak çok daha uzun sürer ve ayrıca bir emek ister.

Operasyon süresi genelde %50 oranında artmaktadır.

Chat with us